Domácí Coffee Studio Royal Doulton 1815

Každé ráno začíná stejně.. chceme si dát dobrou kávu nebo čaj. Někdo v klidu posnídá v pohodlí domova a užije si příjemné ráno. Ale někdo vyběhne rovnou z postele a cestou do práce si koupí kávu s sebou, kterou si stihne tak tak vypít teplou na pracovním stole. A my Vám nabízíme elegantní řešení jak si udělat i v práci takové malé domácí Coffee Studio :-)

Design kolekce Coffee Studio je inspirována lámanou glazurou, jejíž tradice sahá do dědictví Royal Doulton a byla vytvořa v původní továrně v Lambeth v Londýně. Sofistikované barvy a saténové dvojité glazury v tmavě šedé, tmavě modré, švestkové a šedé barvě odrážejí styl nejchladnějších kaváren, díky nimž si servírování doma uvařené kávy vychutnáte s potěšením. Tato sada, vyrobená z porcelánu a prezentovaná v dárkové krabičce, což je ideální pro každého milovníka kávy.

Ať už dáváte přednost klasickému cappuccinu, energizujícímu výstřelu z espressa nebo bohaté chuti pomalu vařené kávy, tato kolekce byla navržena tak, aby splňovala vaše potřeby domácího vaření ve stylu, který je ideální pro moderní domácnosti.

Vše k dostání skladem na e-shopu nebo v kamenné prodejně.

Příjemné kafíčkové posezení Vám přejeme,

Tým Stonebridge

Royal Doulton 1815 Coffee studio kolekce Royal Doulton 1815 Coffee studio kolekce Royal Doulton 1815 Coffee studio kolekce Royal Doulton 1815 Coffee studio balení

Informace

adresa prodejny Stonebridge
Roztylské náěstí 38, 141 00 Praha 4

Otevírací doba: úterý - sobota 10-18hod, neděle+pondělí = zavřeno

telefon: 725 512 084,                                                     e-mail: info (a) stonebridge dot cz