Pánve a hrnce Fissler

Kdo miluje jídlo a vaření ocení pánve a hrnce německé značky Fissler. Tato rodinná společnost je mezinárodně známá výrobou prvotřídního nádobí. Kombinací pečlivě vybraných materiálů, let zkušeností a velké vášně od roku 1845 navrhují, vyvíjí a vyrábí výjimečné produkty v místních výrobních závodech, čímž se vaření stává jedinečným zážitkem. Se širokou nabídkou nádobí nabízí pro každou chuť, každé jídlo a každý druh sporáku ty správné produkty. Promyšlené detaily, nadčasový design a jedinečné prvky vám umožní stylové vaření.

My jsme pro Vás zařadili produkty z kolekcí Adamant a Luno.

Výrobky řady Adamant jsou vhodné pro použití na všech typech sporáků, vč. indukční desky a vyznačuje se velmi dobrými nelepivými vlastnostmi a vynikající tepelnou vodivostí. Speciální povrch spočívá v extrémně tvrdém povrchu obsahující částice karbidu křemíku. Tvoří inovativní povrchovou strukturu, která je stejně tvrdá jako kámen a dokonce umožňuje použití kovových kuchyňských potřeb.

Kolekce Luno je perfektním doplňkem pro sofistikovanou kuchyni a to nejen pro její atraktivní vzhled. Tato série překvapí nejen profesionály ale i začátečníky. Speciální poklice je vhodná pro kondenzaci a podporuje vaření ve vlastní šťávě. Jemně zaoblený přechod mezi dnem a stěnou usnadňuje míchání i údržbu hrnce. Univerzální a úsporné dno Cookstar je vhodné na všechny typy sporáků včetně indukčního. Dokonale přilne k varné ploše a převádí teplo rovnoměrně. Odolný do pece až do 220 ° C.

Vše na e-shopu nebo k dostání na kamenné prodejně.

Krásný den,

Váš Stonebridge

Fissler pánev Fissler set Fissler detail Fissler Wok

Informace

adresa prodejny Stonebridge
Roztylské náěstí 38, 141 00 Praha 4

Otevírací doba: úterý - sobota 10-18hod, neděle+pondělí = zavřeno

telefon: 725 512 084,                                                     e-mail: info (a) stonebridge dot cz