Sophie Conran Novinky 2021

Každý rok pro Vás připravujeme Novinky z oblíbené kolekce Sophie Conran. Ani letos tomu není jinak. Mezi letošní Novinky jsme zařadili kolekci svíček Energies, které jsou zaměřeny na chakry. 

V kolekci naleznete celkem 7 produktů, které jsou barevně odlišeny a každý z nich je zabalený v úžasné dárkové krabici. 

Svíčka BALANCE Geranium & Ylang Ylan vůně odráží ustálenou energii srdeční čakry. Bylinné pelargónie, ylang ylang a lavandinové tóny spočívají na bohaté a aromatické bázi kafru a guajakového dřeva. Rozmarýn a mandarinka dodávají vrchní tóny a obnovují harmonii této energizující vůně.

Svíčka CLARITY Guaiac Wood & Elemin je vůně jasnosti, představující přesnost a vnímání, ke kterým má čakra třetího oka přístup. Je postavena na bázi vetivertu, vzácných dřevin a pryskyřic. Růžové květinky a elemi tvoří bohaté srdce a jsou pozvednuty kořeněnými vrchními tóny galbanum, stimulující smysly a zajišťující jasnost.

Svíčka FREEDOM Pink Pepper & Neroli je vůně svobody, inspirovaná svobodou sakrální čakry. Je sladká a příjemná. Vrchní tóny hořkého pomeranče a petitgranu doplňují sladké neroli a jasně růžový pepř. Tyto tóny jsou pozvednuty citrusovými prvky a spočívají na srdci hřejivého koření a pryskyřice.

Svíčka STRENGHT Patchouli & Cedarwood je pevná vůně, silná a stabilní jako kořeny stromu. Zvyšuje strukturu a sílu kořenové čakry. Prvky pačuli a cedrového dřeva poskytují dřevitý základ, zatímco myrha a černý pepř poskytují teplo. Jemný střed růže je zvýrazněn dráždivými účinky bergamotu.

Svíčka COMMUNICATION Clary Sage & Juniper tato komunikační vůně se otevírá aromatickými vrchními tóny máty peprné a šlavěje klary. Probouzí Vaše smysly a aktivuje Vaši krční čakru. Srdce jalovce a bylinných přívlastků rozmarýnů vede k dřevnatému základu cedrového dřeva a pačuli.

Svíčka PURPOSE Bergamot & Cardamom je vůně šumivá a pozitivní. Tato účelná vůně usměrňuje radost a odvahu čakry solar plexu. Vrchní tóny bergamotu a citronu poskytují otvírání citrusů, které sedí nad jádrem petitgrain a neroli. Jemný základ kořeněného kardamomu a teplého zázvoru poskytuje uklidňující blízkost.

Svíčka WISDON Frankincense & Vetivert je vůně moudrosti. Zahájení je živou a bylinnou notou Clary šalvěje. Tahle vůně moudrosti se spojuje s naší čakrou třetího oka a vyživuje naše spojení s duchovním světem. Srdce fialových a sladkých tónů duhovky vede k dřevnatému základu pačuli a kadidla.

SC svíčka    SC svíčka    SC svíčka    SC svíčka

 

Informace

adresa prodejny Stonebridge

Roztylské náměstí 38, 141 00 Praha 4             

Otevírací doba:  úterý - sobota, 10-18hod              neděle + pondělí = ZAVŘENO

telefon: 725 512 084, e-mail: info (a) stonebridge dot cz