O nás

Tým StonebridegPrvotní myšlenkou bylo představit v Česku zahraniční značky, které se stolováním zabývají mnoho let, mají svůj osobitý příběh a jejich produkty svůj styl a hlavně kvalitu. Nezaměřujeme se na výrobky pouze dané země, ale pečlivě vybíráme, co nás svým designem a kvalitou osloví. Proto nabízíme různé produkty z různých zemí, ať už nerezové příbory a nože od Roberta Welche či designový porcelán Sophie Conran či Wrendale- vše z Británie, sklo Luigi Bormioli z Itálie nebo ubrusy Sander z Německa a mnoho dalších značek, které doplní a zpříjemní Váš domov.

První prodejna byla otevřena v červnu 2006 na Praze 1 ve Vězeňské ulici. Prodejna krásná, ale pro mnoho našich zákazníků špatně dostupná. Od dubna 2009 do února 2019 nás zákazníci mohli najít v OC Spektrum v Průhonicích-Čestlicích. Tato lokalita všem vyhovovala, jelikož to bylo malé, prosvětlené centrum s výbornou dostupností a parkováním. Bohužel toto obchodní centrum se v únoru zcela uzavřelo za účelem demolice. Vrátili jsme se k myšlence kamenné prodejny, v hezkém prostředí s možností parkování a tento prostor jsme nakonec našli na Roztylském náměstí v Praze 4 a to od 1.4. 2019.

Časem jsme na podnět našich zákazníků sortiment rozšířili a najdete u nás mnohem víc, než jen vše pro stolování. Vybavíte si u nás kuchyň i obývací pokoj. Většinu výrobků máme osobně vyzkoušeno a můžeme zákazníkům předat praktické zkušenosti a pomoci s výběrem tak, aby odcházeli spokojeni a naše produkty jim denně dělaly radost.

Osobní přístup, vstřícnost a hlavně spokojenost našich zákazníků - to je pro nás to podstatné. Mnoho z nich se často jen zastaví, aby pozdravili, dali si u nás kávu, podívali se na novinky a to nás opravdu těší. Ze zákazníků se tak často stali přátelé. Jsme rádi, že se k nám vrací...

Informace

adresa prodejny Stonebridge

Roztylské náměstí 38, 141 00 Praha 4             

Otevírací doba:  úterý - sobota, 10-18hod              neděle + pondělí = ZAVŘENO

telefon: 725 512 084, e-mail: info (a) stonebridge dot cz