O nás

Tým StonebridegPrvotní myšlenkou bylo představit v Česku zahraniční značky, které se stolováním zabývají mnoho let, mají svůj osobitý příběh a jejich produkty svůj styl a hlavně kvalitu. Nezaměřujeme se na výrobky pouze dané země, ale pečlivě vybíráme, co nás svým designem a kvalitou osloví. Proto nabízíme různé produkty z různých zemí, ať už nerezové příbory a nože od Roberta Welche či designový porcelan Sophie Conran - obojí z Británie, sklo Luigi Bormioli z Itálie nebo ubrusy Sander z Německa a mnoho dalších značek, které doplní a zpříjemní Váš domov.

První prodejna byla otevřena v červnu 2006 na Praze 1 ve Vězeňské ulici. Prodejna krásná, ale pro mnoho našich zákazníků špatně dostupná. Trvalo celkem dlouho, než se nám podařilo najít tu správnou lokalitu, protože do velkých nákupních center jsme nechtěli. OC Spektrum v Průhonicích - Čestlicích nám i našim zákazníkům vyhovuje, je to menší, prosvětlené a velmi příjemné centrum s výbornou dostupností a parkováním. Zde nás najdete od dubna 2009.

Časem jsme na podnět našich zákazníků sortiment rozšířili a najdete u nás mnohem víc, než jen vše pro stolování. Vybavíte si u nás nejen kuchyň, ale i obývací pokoj či koupelnu. Většinu výrobků máme osobně vyzkoušeno a můžeme zákazníkům předat praktické zkušenosti a pomoci s výběrem tak, aby odcházeli spokojeni a naše produkty jim denně dělaly radost.

Osobní přístup, vstřícnost a hlavně spokojenost našich zákazníků - to je pro nás to podstatné. Mnoho z nich se často jen zastaví, aby pozdravili, dali si u nás kávu, podívali se na novinky a to nás opravdu těší. Ze zákazníků se tak často stali přátelé. Jsme rádi, že se k nám vrací...

Informace

adresa prodejny OC Spektrum, 1. patro
Obchodní 113, 251 01 Průhonice – Čestlice

otevírací doba: Po - Ne / 10 - 20 hod.

telefon: 725 512 084

e-mail: info (a) stonebridge dot cz