Ellen Degeneres

Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres je známá americká komička, televizní moderátorka, autorka několika bestsellerů a oblíbená herečka. Hostuje talk show ,,Ellen DeGeneres Show,, (sledovanost představení se pohybuje v průměru 3,9 milionů diváků na jednu epizodu podle denního televizního hodnocení) a byla také v porotě American Idol v deváté sezoně v roce 2009.
Značka ED zobrazuje životní styl Ellen DeGeneres, její hodnoty a osobnost, které s námi sdílí prostřednictvím nádherně navrhžených kolekcích, vysoce kvalitních produktů pro naše domácnosti. Design a použité materiály kolekcí ED sama Ellen pečlivě schvaluje a tím zaručuje, že každý kousek její kolekce vyjadřuje její osobní spojení mezi sebou a spotřebiteli po celém světě. V kolekcích se odráží Ellenin smysl pro vyjádření vlastníního stylu individuality, její láska k elegantnímu a jednoduchému designu s citem pro detail.

 

Ellen Degeneres blue set Ellen Degeneres love mugs Ellen Degeneres misky Ellen Degeneres set porcelan Příběh osobnosti

Mládí prožila v Texasu v New Orleans. Nejdříve byla zaměstnána jako loupačka ústřic, pak i jako malířka pokojů. Prvně se převedla na jedné party u přátel, vystoupení mělo úspěch a tak se snažila více rozvíjet svůj potenciál. Ze začátku předváděla své komediální vystupování v kavárnách a různých klubech v New Orleans, později i po celé USA. V roce 1982 získala první místo v prestižní a uznávané soutěži Nejzábavnější osobnost Ameriky. Vyhrála i American Comedy Award za nejlepší ženský herecký výkon. V roce 1989 si zahrála v TV seriálu Open House a o tři roky později v Laurie Hill. Zahrála si i v komedii Šišouni v New Yorku (1993). Později pronikla i do filmu. Je držitelka 14 cen Emmy.

 

Informace

adresa prodejny Stonebridge
Roztylské náměstí 38, 141 00 Praha 4

otevírací doba: Po - So 10 - 19, Ne 10 - 17 hod.

telefon: 725 512 084

e-mail: info (a) stonebridge dot cz