Ellen Degeneres

Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres je známá americká komička, televizní moderátorka, autorka několika bestsellerů a oblíbená herečka. Hostuje talk show ,,Ellen DeGeneres Show,, (sledovanost představení se pohybuje v průměru 3,9 milionů diváků na jednu epizodu podle denního televizního hodnocení) a byla také v porotě American Idol v deváté sezoně v roce 2009.

Značka ED zobrazuje životní styl Ellen DeGeneres, její hodnoty a osobnost, které s námi sdílí prostřednictvím nádherně navrhžených kolekcích, vysoce kvalitních produktů pro naše domácnosti. Design a použité materiály kolekcí ED sama Ellen pečlivě schvaluje a tím zaručuje, že každý kousek její kolekce vyjadřuje její osobní spojení mezi sebou a spotřebiteli po celém světě. V kolekcích se odráží Ellenin smysl pro vyjádření vlastníního stylu individuality, její láska k elegantnímu a jednoduchému designu s citem pro detail.

Veškerou nabídku pro Vás máme připravenou na kamenné prodejně i na e-shop.


Ellen Degeneres love mugs Ellen Degeneres misky Ellen Degeneres blue set Ellen DeGeneres set porcelan

Ellen Degeneres hrnek Joy Ellen Degeneres Taupe Ellen Degeneres blue set Ellen DeGeneres set porcelan

 

Mug Red

Příběh osobnosti

Mládí prožila v Texasu v New Orleans. Nejdříve byla zaměstnána jako loupačka ústřic, pak i jako malířka pokojů. Prvně se předvedla na jedné party u přátel, vystoupení mělo úspěch a tak se snažila více rozvíjet svůj potenciál. Ze začátku předváděla své komediální vystupování v kavárnách a různých klubech v New Orleans, později i po celé USA. V roce 1982 získala první místo v prestižní a uznávané soutěži Nejzábavnější osobnost Ameriky. Vyhrála i American Comedy Award za nejlepší ženský herecký výkon. V roce 1989 si zahrála v TV seriálu Open House a o tři roky později v Laurie Hill. Zahrála si i v komedii Šišouni v New Yorku (1993). Později pronikla i do filmu.

Je držitelka 14 cen Emmy.

 

Ellen DeGeneres set porcelan Ellen DeGeneres blue set Ellen DeGeneres love mugs

 

Informace

adresa prodejny Stonebridge

Roztylské náměstí 38, 141 00 Praha 4             

Otevírací doba:  úterý - sobota, 10-18hod              neděle + pondělí = ZAVŘENO

telefon: 725 512 084, e-mail: info (a) stonebridge dot cz