Gordon portret

Gordon Ramsay

Gordon Ramsay je britský mezinárodně uznávaný michelinský šéfkuchař, s řadou úspěšných restaurací po celém světě, ale také televizní osobnost. Je známý především moderováním televizních reality show o vaření, jako je Ramsay´s Kitchen Nightmares nebo Pekelná kuchyně.

Pro společnost Royal Doulton v partnerské spolupráci navrhl kolekci Bread Street. Inspirace z jeho londýnské restaurace je znatelná. Kolekce má moderní, neformální design, který se hodí do každé domácnosti a odráží Gordonovu vášeň pro kulinářské zážitky.

Gordon stul Gordon stul2 Gordon stul3 Gordon stul4

Příběh osobnosti

V 16 letech se přestěhoval z rodinného domu do bytu v Banbury v Anglii. Na začátku své kariéry pracoval v Londýně pod kuchařem Marcem Pierrem Whitem v restauraci Harveys. Získal celkem 16 Michelinských hvězd a v roce 2001 se stal jedním ze tří šéfkuchařů ve Spojeném království, který držel 3 hvězdy u tří restaurací najednou.                                                                                                          V roce 1996 si vzal Cayetan Elizabeth Hutchesonovou známou jako Tana Ramsayová. Pár má společně 5 dětí.

 

 

Informace

adresa prodejny Stonebridge
Roztylské náměstí 38, 141 00 Praha 4

otevírací doba: Po - So 10 - 19, Ne 10 - 17 hod.

telefon: 725 512 084

e-mail: info (a) stonebridge dot cz