Kela

Kela

Německá firma Keck & Lang je společnost se 110letou tradicí v oblasti zastupující širokou řadu výrobků do domácnosti, kuchyně a koupelny.

Od jednoduchých pomocníků na vaření a servírování až po sady hrnců v kuchyni, v koupelně pak všechny doplňky sladěné do posledního detailu.

Velmi oblíbené jsou pánve Stoneline z litého hliníku s mramorovým nepřilnavým povrchem, což je drcený a lisovaný křemík – kámen. Pánve jsou velmi odolné a jednoduché na čištění a lze na nich vařit zcela bez tuku. Povrch pánve je srovnatelný s vařením na horkém kameni a jsou tudíž zachovány veškeré vitaminy v potravinách. Spodní hliníková vrstva je 4,5 mm silná a zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla při vaření. Pánve a hrnce mohou do trouby do teploty 180 stupňů, pekáče se skleněným víkem pak do 220 stupňů a pekáč s pevným víkem až do 260 stupňů. Výrobce zaručuje 5letou záruku.

 

Kuchyňské doplňky Kela Koupelnové doplňky Kela Kela Kuchyňské doplňky Kela Koupelnové doplňky Kela Kuchyňské doplňky Kela Koupelnové doplňky Kela Koupelnové doplňky Kela

 
Informace

adresa prodejny OC Spektrum, 1. patro
Obchodní 113, 251 01 Průhonice – Čestlice

otevírací doba: Po - Ne / 10 - 20 hod.

telefon: 725 512 084

e-mail: info (a) stonebridge dot cz