Luigi Bormioli

Luigi Bormioli

Luigi Bormioli je špičkovým italským výrobcem nápojového skla, které vyniká kombinací ušlechtilých materiálů a jedinečného italského designu.

Křišťálové sklo bez obsahu olova vyráběné z jednoho kusu roztavené sklářské hmoty z prvotřídních materiálů zaručuje výjimečné fyzikální vlastnosti jako je například nezkreslující lomivost světla nebo hutnost, pevnost a zvučnost sklenic. Firma vyrábí sklenice z foukaného křišťálového skla které jsou charakteristické vysokým standardem kvality dosaženého prostřednictvím moderních technologií. Luigi Bormioli investuje do vývoje křišťálového skla vysoké kvality. Společnost vyvinula unikátní křišťálové sklo Sonhyx, které je charakteristické svými výjimečnými mechanickými, chemickými a optickými vlastnostmi. Firma, sídlící ve městě Parma, byla založena v roce 1946 a za krátkou historii se stala celosvětově uznávaným producentem nápojového skla.
Součástí naší nabídky jsou sklenice na všechny druhy nápojů, thermo sklo, skleněné džbány, mísy a doplňky. Prodáváme výrobky prémiové značky Academia Vitri nebo ručně foukané sklenice na víno DIVINIS. Tato nová řada byla navržena a vyvinuta za použití inovativního materiálu T-NAX sklo Tato technologie se používá např. k posílení krycího skla u iPadu nebo čelních skel v letadle a způsobuje, že sklenice jsou až 6x více nerozbitné a beze změny po celou dobu své životnosti. Sklenice mají tzv. 5 ultra - jsou zároveň ultra lehké, ultra tenké, ultra odolné, ultra čiré a ultra nárazuvzdorné. Dále mezi námi nabízené výrobky patří termosklo a borosilikátové sklo, které se lisuje a poté se z něho vytahuje vzduch. Šálky v mnoha velikostech udrží nápoj teplý či studený až dvojnásobně déle než běžný porcelán či keramika.

 

Sklenice Luigi Bormioli Džbán Luigi Bormioli Sklenice Luigi Bormioli Sklenice Luigi Bormioli

 
Informace

adresa prodejny OC Spektrum, 1. patro
Obchodní 113, 251 01 Průhonice – Čestlice

otevírací doba: Po - Ne / 10 - 20 hod.

telefon: 725 512 084

e-mail: info (a) stonebridge dot cz