Luigi Bormioli

Luigi Bormioli

Luigi Bormioli je špičkovým italským výrobcem nápojového skla, které vyniká kombinací ušlechtilých materiálů a jedinečného italského designu. Firma, sídlící ve městě Parma, byla založena v roce 1946 a za krátkou historii se stala celosvětově uznávaným producentem nápojového skla.

Křišťálové sklo bez obsahu olova vyráběné z jednoho kusu roztavené sklářské hmoty z prvotřídních materiálů zaručuje výjimečné fyzikální vlastnosti jako je například nezkreslující lomivost světla nebo hutnost, pevnost a zvučnost sklenic. Firma vyrábí sklenice z foukaného křišťálového skla, které jsou charakteristické vysokým standardem kvality dosaženého prostřednictvím moderních technologií. Společnost vyvinula unikátní křišťálové sklo Sonhyx, které je charakteristické svými výjimečnými mechanickými, chemickými a optickými vlastnostmi. Luigi Bormioli investuje do vývoje křišťálového skla vysoké kvality.

Součástí naší nabídky jsou sklenice z kolekcí Atelier, Magnifico, Bach či Veronese na všechny druhy nápojů vč. karaf a dekantérů. Velmi populární kolekci Wine Styles jsme pro vás taktéž uvedli i na e-shop.

Luigi Bormioli nabízí i velmi populární řadu thermo hrnků z borosilikátového skla, jež se lisuje a poté se z něho vytahuje vzduch. Šálky v mnoha velikostech tak udrží nápoj teplý či studený až dvojnásobně déle než běžný porcelán či keramika. V této řadě jsou nejoblíbenější sety 2 šálků Etiopia, Brasil či Espresso.

 

 

Luigi Bormiolin kolekce Atelier Luigi Bormiolin kolekce Bach Sklenice Luigi Bormioli Thermo sklo Luigi Bormioli

 

Sklenice Luigi Bormioli Thermo sklo Luigi Bormioli Sklenice Luigi Bormioli Sklenice Luigi Bormioli

 
Informace

adresa prodejny Stonebridge

Roztylské náměstí 38, 141 00 Praha 4             

Otevírací doba:  úterý - sobota, 10-18hod              neděle + pondělí = ZAVŘENO

telefon: 725 512 084, e-mail: info (a) stonebridge dot cz