Hannah Dale portret

Kolekce Wrendale nabízí široký sortiment roztomilých venkovských zvířátek ve stylu Hannah Dale, jež je kreativní malířka a dokonalá umělkyně inspirovaná zvířaty, která vidí v Lincolnshirském kraji a v jejich podmanivých osobnostech. Se vzory začala Hannah Dale pro Wrendale na přeplněném kuchyňském stole v Melton Ross, Lincolnshire.

Začala spolupracovat s firmou Portmeirion, která od té doby vyrábí krásné a vysoce kvalitní porcelánové, textilní a melaminové předměty právě s designem Wrendale. Krásné ilustrace mají zřetelný půvab, který dokonale zapouzdřuje charakter každého neodolatelného zvířátka. Tyto produkty jsou navrhovány ve studiích ve Stoke on Trent v Anglii.

 

Hannah Dale pracovní stůl Hannah Dale lišky Hannah Dale hrnek Hannah Dale s kočkouPříběh osobnosti

Inspirována slavnou Lincolnshirskou krajinou a životem na venkově, začala malovat zajíce. Jejich výrazné tváře a nádherné osobnosti ji prostě učarovaly a byl z toho okamžitý úspěch. Zkusila tedy malovat další zvířata-lišky, bažanty, husy, psy, slepice... Následoval nápad s designem pohlednic. Od té doby vyhrála tři prestižní ceny, pohlednice se prodávají po celé zemi a zároveň se exportují do celého světa.

Informace

adresa prodejny Stonebridge
Roztylské náměstí 38, 141 00 Praha 4

otevírací doba: Po - So 10 - 19, Ne 10 - 17 hod.

telefon: 725 512 084

e-mail: info (a) stonebridge dot cz