Yankee Candle

Yankee Candle

Na počátku stál jediný člověk a dnes je Yankee Candle nejproslulejším výrobcem prémiových vonných svíček na světě. Svíčky jsou vyrobené z toho nejlepšího rafinovaného parafínu s přírodními výtažky z květin, ovoce a koření a s knotem ze 100% bavlny a s přírodními výtažky z květin, ovoce a koření. Kolekce jsou rozdělené podle provedení a druhů vůní, k dispozici je velký výběr doplňků jako např. vosky, stébla, vůně do auta či elektrické zásuvky. Všechny výrobky napomáhají k tomu nejsytějšímu provonění interiéru. Svíčky voní do poslední chvíle stejně výrazně jako na začátku. Svíčka velikosti M vydrží 65 až 90 hodin, velikosti L pak až 150 hodin, vosk provoní Váš byt či kancelář až 8 hodin.

 

Svíčky Yankee Candle Yankee Candle Svíčky Yankee Candle Svíčky Yankee Candle Svíčky Yankee Candle Yankee Candle Svíčky Yankee Candle Svíčky Yankee Candle

 

Příběh značky

„Všechno to začalo v prosinci 1969," vzpomíná Mike Kittredge, zakladatel Yankee Candle. „Do Štědrého dne zbývalo pár dní a já neměl ani vindru na dárek pro maminku. Pak jsem dostal nápad. Rozpustil jsem v hrnci svoje dětské voskovky, nalil je do krabice od mléka a přidal knot ze svíčky v jídelně. Za chvíli na kuchyňském stole trůnila moje první svíčka. Pak přišla na návštěvu sousedka a k mému úžasu se hned zeptala, jestli bych jí svíčku neprodal. Utržil jsem dolar a 36 centů a okamžitě běžel do drogerie pro pořádný parafín. Přátelům se moje jednoduché svíčky hned zalíbily."

Informace

adresa prodejny Stonebridge

Roztylské náměstí 38, 141 00 Praha 4             

Otevírací doba:  úterý - sobota, 10-18hod              neděle + pondělí = ZAVŘENO

telefon: 725 512 084, e-mail: info (a) stonebridge dot cz